NONINITRO,
    NITRO FX
PAR NONI AUGU
PAR SLĀPEKĻA     MONOKSĪDU(NO)
KONTAKTI,     JAUTĀJUMIEM
CENAS, PASŪTĪT,
    AKCIJAS


 
NITRO FX?
Interesanti.
Gribētu pamēģināt.
Jau lietoju.
Neinteresē.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »
 
 
 
.
 
Slāpekļa monoksīds (NO) un tā svarīgā nozīme organismā.
 
 
 
 
Slāpekļa monoksīds (NO) ir viena no pašām svarīgākajam molekulām organismā. Tā spēlē vadošo lomu bioķīmiskajās reakcijās un piedalās dažādās organisma fizioloģiskajās funkcijās, ieskaitot, cirkulāciju, piesātinātību un skābekļa apmaiņu audos un sarkanajos asins ķermenīšos.

Divas galvenās NO funkcijas ir:
  • asinsvadu tonusa regulācija (noteicošā loma asinsvadu paplašināšanās darbībā);
  • nervu impulsu nodošana smadzenēs.
 
Slāpekļa monoksīds veic organismā signālmolekulas funkcijas – tas norāda katrai konkrētajai organisma šūnai kad un kā darboties, tas nodod informāciju kādas tieši minerālvielas, vitamīni un citi elementi šūnai ir nepieciešami.
Šī gāze paātrina visus bioķīmiskos procesus, atbrīvo enerģiju šūnās, likvidē perifēro asinsvadu spazmas, paātrina vielmaiņu.
Slāpekļa monoksīdam milzīga nozīme optimālas organisma vielmaiņas nodrošināšanā.
 
Uzlabojot asins plūsmu uzlabojas organisma apgāde ar skābekli, barības vielām, vitamīniem un citiem svarīgiem elementiem, kas nozīmē holesterīna līmeņa normalizāciju, audzēju un satūkumu samazināšanos, muskuļu un citu sāpju izzušanu, lūzumu un ievainojumu ātrāku sadzīšanu utt.
 
Slāpekļa monoksīds palīdz imūnajai sistēmai veikt tās svarīgās antibakteriālās un antivīrusa funkcijas.
 
Bez slāpekļa monoksīda nevar normāli darboties organisma reproduktīvie orgāni, tas ir nepieciešams gan sievietēm, gan vīriešiem, lai tie varētu sajust seksuālo uzbudinājumu un apmierinājumu.
 
1998. gadā trīs zinātnieki Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro un Ferid Murad saņēma Nobela prēmiju Medicīnas fizioloģijas jomā par atklājumu, kas saistās ar "slāpekļa monoksīdu (Nitric oxide NO) kā signālmolekulu sirds un asinsvadu sistēmā".
 
Slāpekļa monoksīds ir viena no pētītākajām molekulām medicīnas vēsturē. Pasaulē par to ir vairāk nekā 70 tūkstoši zinātnisko publikāciju, kas apliecina, ka bez pietiekamas slāpekļa monoksīda klātbūtnes organismā, neviens orgāns nespēj pilnvērtīgi funkcionēt!
 
Parasti cilvēka organisms nepietiekami izstrādā slāpekļa monoksīdu un ir ievērojams tā trūkums – tikai ap 30-60 % no nepieciešamā NO daudzuma.
 
BEZ SLĀPEKĻA MONOKSĪDA ORGANISMS NESPĒJ DZĪVOT!
 
 
Noni auga produkti unikāli palīdz organismam pašam dabiska veidā efektīvi ražot tik nepieciešamo slāpekļa monoksīdu.
 
Neatkarīgās laboratorijas testi paradīja, ka kompānijas ražotais noni auga ekstrakts NITRO FX vēl daudzkārt efektīvāk stimulē organismu saražot slāpekļa monoksīdu nekā pati Noni auga sula.
 
Testa rezultāti, kas parāda slāpekļa monoksīda veidošanās efektivitāti pēc Noni sulas un NITRO FX formulas izmantošanas:
 
 
Produkts
Slāpekļa monoksīda veidošanās daudzums (mikromolos)
NONI auga sula
20
NITRO FX formula
1178
 
 
Pārbaudīta Havaju Noni auga sula saražoja tikai 20 mikromolus slāpekļa monoksīda, bet NITRO FX tajā pašā laikā – 1178 mikromolus – tas ir vairāk nekā 50 reizes lielāks efekts!
 
 
 
Klausieties uzstāšanos vienlaicīgi skatoties arī Powerpoint prezentāciju,
kura tika izmantota uzstāšanās laikā,
un kurā ir atbilstošā informācija par slāpekļa monoksīdu.

Prezentācija TE: Dr _Qutab_Baltic_Presentation_January_2007.pps
 
 
 
 
Plašāka vispārizglītojoša informācija par slāpekļa monoksīda zinātniskajiem pētījumiem, jaunākajiem aspektiem, lielisko rezultātu liecībām un rekomendācijām no lietotājiem visā pasaulē, un informāciju no vadošajiem slāpekļa monoksīda ekspertiem var gūt mājas lapā: www.nitrodoctor.com 
 
 
   


Tel. +371 - 22130913 (WhatsApp, Viber, Telegram)

  NONINITRO (at) 90.LV

 
Šajā mājas lapā sniegtā informācijā paredzēta tikai izglītojošiem mērķiem un tā nav domāta kā līdzeklis diagnozes uzstādīšanai vai slimības ārstēšanai. Visos garīgās un fiziskās veselības traucējumu gadījumos jāvēršas pie attiecīgās jomas medicīnas speciālistiem. Mājas lapa tiešā vai netiešā veidā nesniedz padomus ārstēšanā, neizraksta nekādus medikamentus un neuzņemas atbildību par cilvēku lēmumu pašārstēties.

 

 
 
 
  
 
 
catalog777.com


Representative of Sunland Source in Baltic States.